Page 10 of 13

Re: Magazine romanesti bazate opencart

Posted: Wed Feb 19, 2014 5:44 pm
by lvalics
http://www.lelegames.ro - e un template cumparat, cu un Open Cart destul de mult modificat (si prin module si prin programare). Mai e putin de lucru la site cu noul template, dar arata acum bine.

Re: Magazine romanesti bazate opencart

Posted: Tue Mar 04, 2014 1:17 am
by alindany

Re: Magazine romanesti bazate opencart

Posted: Mon Mar 10, 2014 6:53 am
by marinela
http://www.putereaplantelor.ro/ - plafar online pe opencart

Re: Magazine romanesti bazate opencart

Posted: Fri Mar 21, 2014 3:49 pm
by MaHmur
http://www.prompt-service.ro/

Magazin online: climatizare, incalzire, ventilatie, sanitare si electrice. (e la inceput)

Re: Magazine romanesti bazate opencart

Posted: Sat Mar 22, 2014 4:15 am
by dany1405
Din ambitie am facut si eu un site bazat pe opencart. www.all-store.ro Calauza mi-au fost tutorialelle si forumurile specializate. Astept pareri pro si contra.

Re: Magazine romanesti bazate opencart

Posted: Thu Mar 27, 2014 12:24 am
by Para81szs

Re: Magazine romanesti bazate opencart

Posted: Sun Apr 13, 2014 10:30 pm
by mikell
http://www.calivita.bio-sanatate.com un site la care se mai lucreaza...Multumesc colaboratorilor si succese. ;)

Re: Magazine romanesti bazate opencart

Posted: Tue May 13, 2014 7:12 pm
by alexys897

Re: Magazine romanesti bazate opencart

Posted: Wed May 14, 2014 12:47 pm
by rootyoo
http://www.nvgauto.ro magazin piese auto, inca in lucru

Re: Magazine romanesti bazate opencart

Posted: Mon May 19, 2014 9:06 pm
by ursulet
Salut !

Hai sa ma laud si eu cu micul meu site.

http://www.corageo.ro

Nu e cine stie ce ( din prisma design-ului ) dar inca lucrez la mici retusari.

Astept sa va dati cu parerea ce mai trebuie pe ici pe colo.

P.S. :
Ceva plug`uri ro gratis ? sau pentru diferiti curieri?

Re: Magazine romanesti bazate opencart

Posted: Sun Jun 08, 2014 3:10 pm
by cris10
Uleiuri vegetale, ape florale, uleiuri esentiale si ingrediente cosmetice de calitate importate din Germania: http://www.magicosmetice.ro

Re: Magazine romanesti bazate opencart

Posted: Tue Jun 17, 2014 2:42 am
by zighia
allex.ro...in curs de imbunatatire :D

Re: Magazine romanesti bazate opencart

Posted: Tue Jun 24, 2014 6:04 am
by MateoShoes
Dupa multe ore nedormite si cautari prin tot felul de tutoriale am reusit sa finalizez http://www.incaltaminte-mateo.ro , este site-ul meu unde imi vand incaltamintea produsa in firma mea.

Re: Magazine romanesti bazate opencart

Posted: Thu Jul 03, 2014 5:02 pm
by simonatatu
Magazin online pentru copii cu jucarii arts & crafts, jocuri educative-creative, jucarii din lemn si carti :)

http://juniorstore.ro/

Re: Magazine romanesti bazate opencart

Posted: Thu Jul 24, 2014 6:58 pm
by decorias
http://www.decorias.ro magazin echipamente stomatologice pe platforma opencart Versiunea 1.5.3.1. In mare parte stilizat de mine. Astept parerile voastre , critici si sugestii pentru imbunatatire . :)

Re: Magazine romanesti bazate opencart

Posted: Sat Sep 06, 2014 7:05 am
by alexys897

Re: Magazine romanesti bazate opencart

Posted: Wed Sep 24, 2014 6:35 pm
by molisa.ro
http://www.molisa.ro - imbracaminte, incaltaminte, accesorii. Pareri? Greseli?

www.magazinirigatii.ro

Posted: Fri Oct 03, 2014 1:53 am
by gardensis
http://www.magazinirigatii.ro cauta expert in opencart pentru upgrade si optimizare

Re: Magazine romanesti bazate opencart

Posted: Mon Oct 06, 2014 3:35 pm
by fiberit
Oferim servicii pentru creare, optimizare si mentenanta magazine online cu suport Opencart.

Detalii si contact http://www.fiberit.ro

Re: Magazine romanesti bazate opencart

Posted: Mon Jan 19, 2015 6:54 pm
by msilviu94
http://mobila-germania.com - in curs de dezvoltare, este prima data cand lucrez cu opencart