Page 1 of 1

Site Yüklenmiyor.

Posted: Wed Apr 05, 2017 5:58 pm
by tayfunyilmaz
Merhaba, arkadaşlar halihazırda faal olan e-ticaret websitem mevcut ancak, kimi zaman üye girişi yapmak istediğimde veya admin panele girmek istediğimde tekrar başa atıyor, bu arada serverda yüklü olan hiç bir şey gelmiyor ekrana.
Şöyle anlatayım, kendim müşteri gibi web siteme giriyorum üye girişi yapmak için tıklıyorum ancak karşıma aşağıda resimde görünen ekran geliyor, aynı zamanda müşterimlerimden de aynı şikayet geldi. Ayrıca bu sorunu her zaman yapmıyor ama çoğu zaman yapıyor.

Sizce bu sorun hosting ile mi alakalıdır, yoksa tema veya database ile mi ilgili son zamanlarda ürün girişi dışında bir değişiklik yapmadım. Sorunun çözümünde yardımcı olan arkadaşa para ödülü verilecektir.

Re: Site Yüklenmiyor.

Posted: Wed Apr 05, 2017 9:35 pm
by eka7a
Merhaba,

Hosting ile ilgili bir durum. Sunucuda oturum bilgisi(session) oluşturulamıyor. Bu nedenle doğru bilgiler girilmiş olsada oturum açılamıyor. Sunucunuz ile görüşmeniz gerekli.

Re: Site Yüklenmiyor.

Posted: Wed Apr 05, 2017 11:02 pm
by tayfunyilmaz
Anladım, teşekkürler cevabınız için. Hosting ile görüştüm sorun yok diyorlar. Hosting firmasını değiştireceğim biraz daha devam ederse.
Sadece üye girişlerinde değil, Anasayfada hiç bir zaman sorun yok, ne zamanki bir ürüne veya bir kategoriye tıkladık bu sorun çıkıyor ortaya. Bu sorunuda her zaman yapmıyor, ara ara ama sık şekilde yapıyor.

Re: Site Yüklenmiyor.

Posted: Wed Apr 01, 2020 10:33 pm
by burakofly
Aynı sorunu bende yaşıyorum nasıl çözdünüz problemi acaba?

Re: Site Yüklenmiyor.

Posted: Mon Jun 01, 2020 4:55 am
by mikailgulyaprak
aynı sorunu ben de yaşıyorum. çözebilen oldumu?