Post by kavunfalan » Tue Jul 16, 2019 8:37 pm

Merhaba,

Envato'dan tema satın aldık. Kuruyoruz fakat kurduktan sonra Eklentiler -> Modüller'den Tema Kontrol Paneli'ni aktif yapmaya çalıştığımda "Internal Server Error" hatası alıyorum.

Cpanel'de Log yok, hiçbir yerde log yok. Sorunu bir türlü çözemedim.
Yardımcı olabilir misiniz?

Newbie

Post by eka7a » Tue Jul 16, 2019 10:55 pm

Merhaba,
Satın aldığınız temanın sürüm ile uyumlu olup olmadığını ve htaccess dosyasında hata olup olmadığını kontrol edin.

Bunun dışında ücretli satın aldığınız tema/modül hataları için satın aldığınız yazar ile iletişime geçerek sorunu düzeltmesini isteyiniz. Sorun satın aldığınız tema ile ilgiliyse ve destek olmuyorsa, ücret iadesi isteyiniz.

Ücret iadesi alamıyor ya da iade etmek istemiyorsanız, OpenCart Servis sayfamızdan ücretli OpenCart Hata Tespiti hizmetimizi satın alabilirsiniz.

İyi günler.

Windows 11 Pro Digital License Key

Active Member

Location - Türkiye

Post by kavunfalan » Wed Jul 17, 2019 4:00 pm

eka7a wrote:
Tue Jul 16, 2019 10:55 pm
Merhaba,
Satın aldığınız temanın sürüm ile uyumlu olup olmadığını ve htaccess dosyasında hata olup olmadığını kontrol edin.

Bunun dışında ücretli satın aldığınız tema/modül hataları için satın aldığınız yazar ile iletişime geçerek sorunu düzeltmesini isteyiniz. Sorun satın aldığınız tema ile ilgiliyse ve destek olmuyorsa, ücret iadesi isteyiniz.

Ücret iadesi alamıyor ya da iade etmek istemiyorsanız, OpenCart Servis sayfamızdan ücretli OpenCart Hata Tespiti hizmetimizi satın alabilirsiniz.

İyi günler.
Tema sürüm ile uyumlu, önceki sürümlerde de aynı hatayı alıyorum.
Yazar ile iletişime geçtim ancak henüz dönüş olmadı bekliyoruz. Sizden hizmet alırsak ve hata çözülmezse iade alabiliyor muyuz?

Newbie

Post by eka7a » Wed Jul 17, 2019 6:15 pm

kavunfalan wrote:
Wed Jul 17, 2019 4:00 pm
Tema sürüm ile uyumlu, önceki sürümlerde de aynı hatayı alıyorum.
Yazar ile iletişime geçtim ancak henüz dönüş olmadı bekliyoruz. Sizden hizmet alırsak ve hata çözülmezse iade alabiliyor muyuz?
Merhaba,
Hata bizim tarafımızdan düzeltilmesi mümkünse düzeltilir. Bu mümkün değilse (sunucu kaynaklı, yanlış kodlanmış ve baştan kodlanması gereken özellikler vb durumlarda), düzeltme için ne yapılması gerektiği hakkında bilgilendirme yapılır. Ücret iadesi, hatanın nedeni tespit edilemediği durumlarda yapılmaktadır.

İyi günler.

Windows 11 Pro Digital License Key

Active Member

Location - Türkiye