Post by sinansahin64 » Tue Feb 01, 2022 11:38 pm

Merhaba, aşağıda linki bulunan modülü indirdim, ama sadece mobil cihazlarda görüntüleniyor. Ben tüm cihazlarda sayfanın sol alt köşesinde görünsün istiyorum.
Birde whatsapp butonuna tıklayınca ilgili ürüne ait model numarasını (sipariş vermek istiyorum. xxxxx model) şeklinde yazıyor. Ben bunun yerine (Merhaba sipariş vermek istiyorum. (sayfa url)si şeklinde yapmak istiyorum. yani: "sipariş vermek istiyorum. https://acb.com/ornek-urun" bunun gibi
bunu nasıl yapabilirim.
ilgili modül: https://www.opencart.com/index.php?rout ... e=0&page=2

Newbie

Post by mehmetvearzu » Fri May 27, 2022 3:32 pm

allah rızası için opencart 3x için product.twing dosyasına whatsapp ile sipariş ver butonu ekledim ama ürünün URL linki de eklemek istiyorum lütfen yardımcı olun

Newbie

Post by sinansahin64 » Sun Aug 21, 2022 3:24 pm

Bu konuda yardımcı olabilecek kimse yok mu?

Newbie

Post by delikanli53 » Tue Aug 30, 2022 1:11 am

manuel işlem yaparak whatsapp ikonu eklemiştim. bu modül sadece telefondan gözüküyor masaüstü sürümde gözükmez. yaptığım düzenleme ise adres alanını okuyor ve whatsapp ile linki gönderiyor ve sipariş vermek istiyorum yazıyor. bu kadar.

Newbie

Post by nacarx » Tue Apr 04, 2023 1:25 am

Ben de aynı işi yapmak istemiştim bir zamanlar ve buradaki arkadaşlara sormak istedim ama maalesef forum aktif olmadığından cevap veren çıkmadı, biraz uğraşıp deneyerek kendim buldum ve işimi gördüm. Benim yaptığım şeklini aşağıya ekleyeyim de benden sonra ihtiyacı olanlar da faydalansın.

Ürün gösterilen sayfada sayfanın linkini bulmak için :

product.twig dosyasının istediğiniz yerinde {{ share }} tagını kullanıp istediğiniz gibi yazdırabilirsiniz.

Bunu da sayfanın sağındaki Sosyal Medyada Paylaş linklerinin arasında bulunan data-url="{{ share }}" kodunu deneyerek buldum.
Sosyal Medya Paylaşım araçlarına bu kod ile ürün sayfasının linki gönderiliyormuş.

NacarX

New member