Post by IvailoPetrov » Thu Aug 11, 2022 9:13 pm

Здравейте, виждам, че нашата част от форума е леко неактивна.

Намират ли се българи във форума? Така и така сме почнали темата, интересно ми е какво мислите и дали има големи разминавания. От дълго време искам да пусна eCommerce уеб сайт и платформата още ми е под въпрос. Винаги съм се клонял повече към Open Cart, но тук опираме и до други неща.

Коя версия бихте ми препоръчали за малък магазин със 100-200 артикула, като въпроса е главно ориентирам към това, че искам добра оптимизация за търсачките. Наясно съм, че ако избера по-стара версия на Open Cart, най-вероятно, ще има много повече модули. Докато при по-новата версия има по-малко модули, но пък са по-оптимизирани и по-защитени.

Какви са вашите наблюдения и какво бихте ми препоръчали за малък е-магазин с добра оптимизация за търсачките? Може да препоръчате и евентуален модул/и наличен за версията, който би помогнал за мета таговете, хлебните трохички, схема.орг и прочие.

Дали изобщо да почна с Open Cart или да прегледам друга платформа, която върви по-бързо нагоре, като Wordpress? Дайте си мненията, интересно е, какви гледни точки имаме във форума.


Newbie

Posts

Joined
Thu Aug 11, 2022 9:00 pm

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests