Post by darksir » Fri Jan 27, 2017 11:56 am

Ahoj, řeším takovou pikošku. Chtěl bych v eshopu nechat viditelné ukončené produkty (ve zvláštní kategorii - nevyrábí se) - kvůli popiskům, manuálům, atd. Ale rád bych, aby se dalo jednoduše doplnit, že produkt byl nahrazen a čím.
Abych nemusel do popisu ručně jako trotl vkládat nějaký výrazný text s odkazem na nový produkt, chtělo by to dělat automaticky, abych jen doplnil v administraci SKU náhrady.

Existuje na to elegantní řešení? Nenašel jsem.

Ted využívám volná pole v administraci pro zobrazování různých info boxíků v popisu - s odkazem na manual, video youtube, apod. Parsuju si v catalog stránce obsah toho pole a podle toho zobrazím okýnko. ALE, narazil jsem na problém, že kdybych chtěl vkládat odkaz na náhradu jako SKU produktu, tak pokud používám SEF url, tak mám adresu obchod.cz/produkt a kdyz budu volat obchod.cz/sku123 , tak mi to nebude fungovat. Da se to nejak resit pres nejakou url pro hledani, kde bych vkladal sku v GET metode?

Diky za pomoc !
P.

New member

Posts

Joined
Sun Sep 15, 2013 7:58 pm

Post by hawkey » Mon Jan 30, 2017 7:28 pm

Na pár shopů jsem to doprogramovávat, tak jestli chcete investovat pár korun, napište na mail hawkey@netgate.cz a já vám to dodělám.

Visit OpencartEx - Opencart extensions
Opencart rady a návody česky | Podpora Opencart


Active Member

Posts

Joined
Sun Apr 25, 2010 12:10 am
Location - Olomouc, Czech Republic, Europe
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests