Post by xxroloxx » Fri Feb 28, 2020 8:01 pm

Zdravím, zaujímalo by ma aký názor majú ostatný ľudia na rýchlosť vývoju opencart-u.
Pracujem s OC takmer 6 rokov, posledné 2-3 roky sledujem jeho vývoj na github a poslednú dobu ma dosť zaráža "rýchlosť" vývoja, za rok sú schopný zmeniť to čo aktívny programátor vie spraviť za par dní.

Nie raz som sa ich pýtal na vydanie novej verzie, vždy mi prišla odpoveď že koncom mesiaca vide nová verzia 3.1.x.x, túto odpoveď som dostal začiatkom roku 2019, podobné odpovede som dostal aj počas roku 2019 a ani jeden termín nedodržali a vývoj bol mŕtvy alebo minimálny, boli tam len minimálne zmeny v kóde v názvoch premenných, bolo dokončených len zopár funkcií, ale skôr to bol taký slabší refactoring kódu. Boli schopný v roku 2019 vydať len akože novú verziu 3.0.3.1 a 3.0.3.2, kde nebolo vôbec nič nového, len opravené drobné chyby a upravených pár riadkov kódu :) Dnes máme rok 2020 a stále sa nič :choke:

Mám taký pocit že ak to pôjde takto ďalej, opencart nebude vedieť držať krok s inými CMS ktoré sa aktívne vyvíjajú, čo si o tom myslíte vy? Je rozumné ostávať u opencart-u, alebo je lepší prechod na iné CMS?

Budem rád ak niekto napíše tiež svoj názor. Ďakujem.

Newbie

Posts

Joined
Tue Aug 18, 2015 3:09 pm
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests