Page 1 of 1

Několik rad pro začátečníky

Posted: Fri Dec 10, 2010 6:28 am
by hawkey
Vítejte v české sekci diskuzního fóra e-shopu Opencart!

Opencart můžete stáhnout v sekci Download

Češtinu instalujte po dokončení základní instalace - českou lokalizaci najdete v sekci Extension. Přímý odkaz je zde - http://www.opencart.com/index.php?route ... n_id=11386

Nabídka rozšiřujících modulů v českém jazyce není příliš rozsáhlá, ale můžete využít modul cizojazyčný, Opencart umožňuje jednoduše počeštění, s čímž vám jistě někdo zde na fóru pomůže. Tamtéž najdete také themes - tedy odlišné vzhledy internetového obchodu.

Základní verze e-shopu Opencart je k dispozici zdarma v rámci GPL licence, ovšem některé rozšiřující moduly a themes jsou placené.

S dalšími dotazy vám jistě rádi poradí zkušenější uživatelé zde na fóru, ale než položíte dotaz, zkuste použít vyhledávání, zda už podobné téma nebylo diskutováno. V diskuzním fóru dodržujte etiketu - pokud se někdo chce ujmout překladu pro jazykově méně vybavené, jeho aktivita bude oceněna vřelým poděkováním :)

Re: Několik rad pro začátečníky

Posted: Tue Jan 04, 2011 6:44 pm
by hawkey
Pokud žádáte o pomoc při řešení nějakého problému, uveďte o jakou verzi Opencartu se jedná, jaké moduly jste doinstalovali, jaké chyby Opencart vypisuje (existuje i errorlog v menu System) a pokud je to možné, i adresu vašeho obchodu.

Re: Několik rad pro začátečníky

Posted: Mon Jan 23, 2012 6:06 pm
by hawkey
S Opencartem se můžeme blíže seznámit také na http://cs.opencart.wikia.com/wiki/OpenCart_CZ_Wiki a další informace najdete na http://blog.opencartex.com