Post by djordjelena » Sat Jul 18, 2020 4:11 am

Postovani dobar dan , nov sam na forumu , naime imam mali problem , sajt koji koristim planetakozmetike.rs radi na verziji opencart 2.2.0.0 , par godina radi sve normalno ja na njemu menjam sve sto je potrebno i funkcionise .. Juce sam menjao Slider revolution i napravim srnj :( . Naime seto nije htelo da mi prihvati visinu slidera i ja uzmem i izbrisem sve slidere reko da napravim nove ispocetka i kada sam izbrisao i napravio novi taj novi super radi i funcionise ali polje od vidine 600px (gde je bio predhodni slajder) se nije izbrisalo i ostala praznina od 600px koju ne mogu da obrisem odmah ispod tog polja je slider novi koji sam napravio i on radi normalno ali ne znam kako da izbrisem ovo polje . Preko inspect element nasao sam naziv tog polja div.multi-modules-column.xs-100.sm-100.md-100.lg-100.xl-100 e sada neko mi rece da u temi nadjem opciju custom CSS i tamo na kraj samo dodam ovo display:none; i to bi izgledalo ovako .multi-modules-column xs-100 sm-100 md-100 lg-100 xl-100{
display: none;
}
Prvo nigde nisam mogao da nadjem Custom css jel bi trebalo da je tamo u podesavanjima pa prodavnica ali meni toga nema tu , zatim sam instalirao 2 ekstenzije Add css from backend i drugu Custom CSS Javascript Code , ali opet kada odem u podesavanje/prodavnica nema mi opcija custom css, a ova druga je instalirana kada odem u sistem/alate tu stoji Add css ali kada kliknem pise mi nemam pristup da se obratim administratoru (a trebalo bi da imam sve pristupe nikada mi nije izbacilo da nemam pristup) .
U prilogu saljem par slika kako bi shvatili sta treba da izbrisem , moje pitanje je kako izbrisati ovo polje , gde se nalazi kod sajta mozda tu mogu da izmenim nesto (ili pristup tome je samo preko ovog css) , i da li mozda da update odradim posto mi je verzija 2.2.0.0. mozda tako resim problem , ako moze pomoc sobzirom da se ne razumem u ove stvari puno ?

hvala unapred svima na pomoci

Attachments

3.png

kaze da nemam pristup - 3.png (92.71 KiB) Viewed 4187 times

2.png

nema custom css - 2.png (102.85 KiB) Viewed 4187 times

1.png

ovako izgleda to polje prazno - 1.png (98.55 KiB) Viewed 4187 times


Newbie

Posts

Joined
Sat Jul 18, 2020 3:45 am
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests